Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi olarak bireylerin kişisel ve profesyonel gelişimlerine ışık tutmayı hedefliyoruz. Çalışanların kişisel yetkinliklerini ve yeteneklerini geliştirirken, onlara daha verimli bir çalışma ortamı sunacak olan eğitimler hazırlıyoruz. Böylece, kurumların çalışanlarına profesyonel anlamda katkıda bulunmalarına aracı oluyoruz.

Alanında uzman akademisyenlerimiz ile hazırladığımız, geniş bir yelpazeye sahip olan sertifika programlarımız ile kariyer odaklı eğitimler sunuyoruz. Bunun yanı sıra, katılımcılarımızın hobilerini; Aynı zamanda da Yoga, Pilates, Yüzme ve Tenis gibi sportif aktivitelerini devam ettirebilecekleri çeşitli kurslar açarak çalışmalarımızı daha kapsamlı bir halde devam ettiriyoruz.

Sürekli Eğitim Akademisi’nin çalışmaları ve imkanları elbette sadece profesyonel hayattaki bireyleri ve kurum içi programları kapsamıyor. Daha kariyerlerinin başında, geleceğin profesyonelleri olmayı amaçlayan lisedeki adaylara yönelik programlar da sunuyoruz.

Açmış olduğumuz Lise Yaz Okulu Programı sayesinde lise öğrencilerinin üniversitede seçmeyi düşündükleri bölümler ve dersler hakkında fikir sahibi olmalarına; Çikolata Atölyesi, Asansör Konuşması gibi birbirinden orjinal içerikli aktivitelerle hem eğlenip hem de öğrenmelerine; kısacası üniversite hayatını birebir deneyimlemelerine olanak tanıyoruz.

Her geçen gün geliştirmeye ve güncellemeye devam ettiğimiz sertifika programlarımız, atölyelerimiz, yaz okullarımız ve diğer eğitimlerimiz sayesinde üniversitemizin akademik ve sosyal alanlarda edindiği tecrübeyi, katılımcılarımızla buluşturuyoruz.