Genel arama etkin değil.
Ana içeriğe gitÖzyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi olarak Girişimci Platformlar Kurumu işbirliğiyle ve sektörden öncü şirketlerin uzmanlarından deneyim paylaşımlarının yanı sıra yepyeni ve bütüncül yaklaşımların yer alacağı bir “İnovasyon Lideri Sertifika Programı” tasarladık.


Programın Amacı


Rekabetin yoğun olduğu iş dünyasında; 

  • * İnovasyon faaliyetleri nasıl yürütülür, temellendirilir
  • * Kurum içinde/dışında hangi mekanizmalar kullanılmalıdır 
  • * İnovasyon projelerine nasıl yaklaşılmalı 

konularının tartışılacağı; teorik bilginin yanı sıra uygulama imkanı sunan, ek olarak her hafta konu özelinde sektörden öncü şirketlerin inovasyon uzmanlarının deneyimlerini paylaşacakları bütüncül bir program olacaktır.


Kimler Katılabilir?


Kurumsal firmaların inovasyon departmanında görev yapan, kurumsal/inovasyon ve girişimcilik faaliyetlerini yönetecek/yöneten kişiler için tasarlanmıştır. Bu kişilerin yarı zamanlı ve uzaktan katılımına uygun olarak tasarlanmıştır. 


Eğitim Ne Zaman / Nerede Olacak?


Başlangıç Tarihi: 7 Mart 2022 

Bitiş Tarihi: 30 Nisan 2022 

Son Başvuru Tarihi: 3 Mart 2022


Program katılımcılarının eğitimler, atölye çalışmaları ve konuşmalar için toplamda 60 saat (Toplam 8 hafta, haftalık 3 saat teorik eğitim, 3 saat atölye ve 1.5 saatlik konuşma) olacağı öngörülmektedir.


Katılım: Eğitimler ve konuşmalar zoom üzerinden canlı/senkron olarak verilecektir. Tekrar izlemek veya acil durumlarda kaçırılan dersleri tamamlamak için tüm senkron dersler kaydedilecek ve program süresince erişime sunulacaktır.

 

Programı Tamamlama: Programı başarıyla tamamlayarak sertifika alabilmek için verilecek haftalık egzersiz ve ödevlerin tümünün tamamlanması ve senkron derslerin en az %75’ine canlı olarak katılım sağlanması gereklidir. Haftalık ödevler için eğitmen desteği sağlanacak ve geri bildirimler verilecektir.


Eğitim Günleri

Pazartesi - 14:00 - 17:00 (Teorik Eğitim)
Perşembe - 12:00 - 13:30 (Sektörden İnovasyon Uzmanı - Konuşma)
İki haftada bir Cumartesi - 09:00 - 16:00 (Atölye)

Ders materyalleri Türkçe’dir.

Eğitim BedeliÖdeme seçenekleri için tıklayınız


Sorularınız ve geribildirimleriniz için surekliegitim@ozyegin.edu.tr ile geçebilirsiniz.