Global searching is not enabled.
Skip to main content


yk                        

Bu yıl 10.’sunu gerçekleştireceğimiz “Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı”nın duyurusunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yoğunlukla kalkınma ajansları, bölgesel kalkınma idareleri, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarının ilgi gösterdiği sertifika programlarımız, bu yıl da yetkin akademisyenler tarafından verilecek derslere, sivil toplum kuruluşlarının ve üretici örgütlerinin temsilcilerinin saha deneyimlerini aktaracakları panellere, söyleşilere ve teknik gezilere ev sahipliği yapacak.

22-26 Ağustos tarihleri arasında yüz yüze düzenlenecek sertifika programının sonunda katılımcılar “Özyeğin Üniversitesi Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifikasını almaya hak kazanacaklar.

Koşullar ve Olanaklar:

Programın süresi 5 gün
Son başvuru tarihi 15 Ağustos Pazartesi 
Yurt dışı katılımlar için hibrit altyapısı sağlanacaktır. Ücrete dahil Havaalanı transferleri Yurt odalarında konaklama Kahvaltı ve 2 öğün yemek Ders arası çay ve kahve ikramı Teknik geziler Yüzme havuzu Açık-kapalı spor tesisi* Kütüphane *Gruba özel kullanım saatleri belirlenecektir. Ücrete dahil değil İstanbul’a seyahat giderleri Kişisel harcamalar Katılımcılar program boyunca Özyeğin Üniversitesi yerleşkesinde iki kişilik bağımsız odalardan oluşan öğrenci yurtlarında konaklayacaklardır. Katılımcıların şahsi ihtiyaçlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir. 
Kesin kayıtlar 8 Temmuz - 15 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Öncelik kesin kayıt sıralaması dikkate alınarak belirlenecektir. Program 50 kişi ile sınırlıdır. 
Özyeğin Üniversitesi katılımın 30 kişinin altında olması durumunda programı iptal etme hakkını saklı tutar.


Programa katılım ücreti KDV dahil 3.500 ₺'dir.

Ödeme seçenekleri için tıklayınız

Sorularınız ve geribildirimleriniz için: Murat Bayramoğlu (murat.bayramoglu@ozyegin.edu.tr) 

Detaylı Program

Başvuru ve Kayıt Formu