Global searching is not enabled.
Skip to main content

Özyeğin Üniversitesi Simülatör MerkeziÖzÜ Simülatör Merkezi, 2016 yılından itibaren  Özyeğin Üniversitesi çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

ÖzÜ Simulatör Merkezi ülkemizde bir üniversite çatısı altında kurulan ilk Simulatör Merkezi’dir.

Kuruluş amacı Özyeğin Üniversitesi Pilotaj öğrencilerine Radio Navigation, CRM ve MCC derslerinde katkı sağlamak ve bu dersleri desteklemektir.

ÖzÜ Simulatör Merkezi Havayolu hazırlık süreçlerinde Özyeğin Üniversitesi Pilotaj öğrencilerine simulatör assessment süreçlerinde de büyük katkı sağlamaktır. Bugüne kadar sadece ÖZyeğin Üniversitesinden 100’ün üzerinde öğrenciye havayolu seçim süreçlerine hazırlamıştır. Simulatör seçim süreçlerinde Özyeğin Üniversitesi Pilotaj öğrencilerimiz %100 başarı sağlamışlardır. 

Özyeğin Üniversitesi dışında ÖzÜ Simulatör merkezi dış paydaşlara da destek vermektedir. Uçuş okullarından pilot adayları booking sistemimiz üzerinden rezervasyon yaparak havayolu seçim süreçlerine deneyimli hocalarımız ile birlikte hazırlanma fırsatını yakalamaktadır.

Özyeğin Üniversitesi Havacılık tutkunları da simulatör merkezimizde dünya’nın her meydanına uçuş yapma ve uçuş heyecenını yaşama deneyimi sunmaktadır. Booking sayfamız üzerinden rezervasyon yaparak sevdiklerinizle birlikte bu uçuş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Özyeğin Ünivertisei tüm alanlarda olduğu gibi Simulatör Merkezi konusunda öncülüğünü sürdürmektedir.


Rezervasyon ve detaylı bilgi almak için ozu.simulator@ozyegin.com'den dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 


Rezervasyon