Genel arama etkin değil.
Ana içeriğe git

İade - Ödeme Politikası ve KVKK Aydınlatma


Ödeme YöntemleriBanka veya Kredi Kartı ile Peşin Ödeme

İlgili eğitim programı için internet sitemizde yer alan başvuru sayfasından ön kayıt yaptırılır. Sonrasında size gönderilen e-postada yer alan bağlantı üzerinden herhangi bir banka kartı veya kredi kartı ile son ödeme tarihine kadar ödeme yapılır.


           Kredi Kartı ile Ödeme Seçenekleri;

  • Bonus programı üyesi bankaların Bonus özellikli Kredi Kartları ile yapılacak işlemlerde 4 taksit olanağı sunulacaktır. Ticari Kredi Kartları ve BonusPuan kullanılarak yapılan işlemler 4 taksit olanağına dahil değildir.
  • Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası World Card Bireysel Kredi Kartları ile yapılacak işlemlerde 2 taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatı sunulacaktır. Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası Ticari Kartları ve WorldPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • CardFinans Bireysel Kredi Kartları ve Cardfinans Fix ile yapılacak işlemlerde 2 taksit olanağı sunulacaktır.CardFinans Nakit kartlar, Enpara kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler 2 taksit olanağına dahil değildir.
  • HSBC Advantage Bireysel Kredi Kartları ile yapılacak taksitli işlemlerde 2 taksit olanağı sunulacaktır. HSBC Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler 2 taksit olanağına dahil değildir. 


Havele/ EFT ile Peşin Ödeme

İlgili eğitim programı için sea.ozyegin.edu.tr’de yer alan başvuru sayfasından ön kayıt yaptırılır. Sonrasında size gönderilen e-postada yer alan IBAN bilgileri ile son ödeme tarihine kadar havale/EFT gerçekleştirerek ödeme yapılabilir. Dekontun tarafımıza mesai saatlerinde ulaşmasından sonra ödeme işleme alınacaktır.

Banka Şubesinden Peşin Ödeme

İlgili eğitim programı için sea.ozyegin.edu.tr’de yer alan başvuru sayfasından ön kayıt yaptırılır. Sonrasında size gönderilen e-postada yer alan IBAN bilgileri ile son ödeme tarihine kadar, herhangi bir Fibabanka şubesine giderek ödeme yapılabilir. Dekontun tarafımıza mesai saatlerinde ulaşmasından sonra ödeme işleme alınacaktır.

Kişisel Bilgi Güvenliği

Sea.ozyegin.edu.tr üzerinden eğitim kayıdı esnasında alınan tüm bilgiler kullanıcı onayı ile ilgili bilgilendirme, tanıtım ve duyuruları iletmek amacıyla kullanılmaktadır.

Özyeğin Üniversitesi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

KDV Bilgilendirme

Eğitim hizmet alımlarında dönemsel uygulanan KDV oranı %1'dir. Oranın değişmesi durumunda KDV farkı ayrıca faturalandırılacaktır.


İade Koşulları


İade talepleri, eğitimin son başvuru tarihinden önceki iş günü 15:00’e kadar surekliegitim@ozyegin.edu.tr  adresine yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

** Son başvuru tarihi sonrası canlı dersler başlamadan önce gelen iptal taleplerinde  toplam eğitim ücreti üzerinden %25 kesinti uygulanacaktır. Canlı dersler başladıktan sonra gelen iptal talepleri için ise ücret iadesi yapılmayacaktır.

İade talepleri, talebin yazılı olarak bildirilmesini takiben 15 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Kredi kartı iadeleri, kredi kartına direkt olarak yapılmaktadır.

Havale ya da EFT olarak yapılarak ödemelerin iadesi için, ödemenin yapıldığı hesap sahibinin ADI, SOYADI, BANKA ADI, IBAN NUMARASI’nın surekliegitim@ozyegin.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Döviz ile yapılan ödemelerin geri ödemesinde kur farkından kaynaklanan dalgalanmalardan Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi sorumlu değildir.